Wystawy Kalendarze Instalacje





Cieszyn, małe wielkie miasto - Monika Drozd /pracownia animacji- szatnia/

Manga - Justyna Jabłeka /pracownia animacji- szatnia/

Tymbarkwood - Barbara Ciołek, Magdalena Sordyl /pracownia animacji- szatnia/

Wystawa śląskich przedmiotów codziennego użytku - Agnieszka Hussarek /foyer przy auli/

Keep Smile - Martyna Sapich /pracownia animacji- szatnia/

AniMINAcja - Joanna Gańczarczyk /pracownia animacji- szatnia/

Z głową w chmurach - Anna Gruszka /pracownia animacji- szatnia/

Ból- nie chcę być wykluczona - Karolina Przeniosło /toaleta obok auli/

Wyraz symboli - Dawid Twardowski /sala słoneczna/

Twórczość last-minute - Michał Szyjka /pracownia animacji- szatnia/

Upside Down- pokój na opak- Anna Szlosarek /zaplecze pracowni animacji/

Studencie, nie jesteś psem, nie znacz terenu - Zuzanna Dziura, Aneta Zawacka /cała uczelnia/


-OTWARCIE – 2 7 . 0 5 . 2 0 0 9
- 10:00 PRACOWNIA ASK-


9:30- Camera Obscura(pokaz)- Magdalena Wróbel, Martyna Misiak, Mateusz Morawiec /Akademik „Uśka” IV piętro/
10:10- 10:25-
Czas i ruch (pokaz zdjęć)- Łukasz Janicki, Barbara Kompała, Kasia Goc, Piotr Ślusarczyk /pracownia ASK/

10:30- 11:00- Ja i Kultura (reportaż)- Magdalena Kasperowicz /pracownia ASK/

11:10- 11:30- Powrozy. Improwizacja butoh(twórcy: shimenawa group, muzyka: Łukasz Nowotka)- Martyna Woch, Łukasz Nowotka /szatnia przy pracowni animacji/

11:40- 11:50- Dzieci(pokaz zdjęć)- Gosia Hanulok /pracownia ASK/

12:00- 12:50- Dwa filmy dokumentalne- Kordian Borowczyk, student z Łodzi /pracownia ASK/

13:00- 13:10- Cieszyn znany i nieznany(film)- Zdzisław Rabenda /pracownia ASK/

13:15- 13:20- Don’t be affraid. Just open your eyes(teledysk)- Natalia Zamilska, Mateusz Morawiec /pracownia ASK/

13:30- AniMINAcja (otwarcie wystawy)- Joanna Gańczarczyk /pracownia animacji, szatnia/

13:50- 14:05- MU-RAZ czyli opowieść o człowieku(występ)- Anna Szlosarek, Agnieszka Bulenda, Magdalena Gut /szatnia przy pracowni ASK/

14:10- 14:25- Afektywna(etiuda taneczna)- Anna Kasprzak /foyer/

14:35- 14:40-Impresja kroków ludowych do muzyki zespołu Brathanki (taniec)- Dominika Brzoza /hol główny/

14:50- 15:00- Halo Wikta(monodram)- Małgorzata Powroźnik /hol główny/

15:10- 15:40- Telewizja (kabaret)- Dorota Antys, Anna Honysz /szatnia przy pracowni ASK/


Od 11:30- Wypełnij mnie! (malowanie ciała)- Ola Popenda, Dobromiła Deluga, Jakub Dachowski, Ula Ciuk

Od 10:00 (dzieci ze szkoły), od 12:00 (studenci)- Zrób sobie twarz (maski gipsowe)- Aleksandra Rogalska, Martyna Sojka, Bartłomiej Tabak, Marcin Piątek, Michał Fajfer /parking boczny przy pracowni animacji/


16:00- Próba otwarta zespołu „Bimbrownicy Atomicy” (muzyka na żywo)- Wiciu ‘Gruby’ Tomaszewski, Damian ‘Cebul’ Góra, Cyprian Wolkiewicz, Maciek /Stacja uzdatniania wody- wejście od strony parkingu przy DSN/